Арсеній Яценюк дав чіткий варіант виходу країни з політичної кризи, – Олег Медуниця

понеділок, 29 лютого 2016, 12:15
Арсеній Яценюк дав чіткий варіант виходу країни з політичної кризи, - Олег Медуниця

Арсеній Яценюк дав чіткий варіант виходу країни з політичної кризи, – Олег Медуниця

Учорашня заява Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка до Президента та всіх національних політичних сил дає чіткий шлях виходу країни із політичної кризи, в яку її втягнули безвідповідальні політики, що рвуться до влади.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт», член комітету з питань бюджету Олег Медуниця.

«Перший шлях – ми приймаємо оновлену Програму дій Уряду, під цю програму створюємо більшість і далі працюємо по цій програмі  та затверджуємо необхідні для виконання  закони. Другий варіант, коли ми собі скажемо, що нам потрібна нова альтернативна програма, і будемо спільно шукати для її виконання нових людей», – заявив Медуниця.

Представник «Народного фронту» підкреслив, що наразі не бачить нової достойної команди для реальної роботи, оскільки більшість політиків уже змагаються перевиборчими гаслами і печерним популізмом.

«Прем’єр-міністр дуже чітко розставив усе на свої місця, тепер м’яч на полі Президента Петра Порошенка, його політичної сили – фракції БПП та усієї Верховної Ради. Маємо спільно переступити через особисті образи і приймати необхідні для країни рішення», –  резюмував Медуниця.

Comments are closed.