Відповідальність за ситуацію в країні несе вся влада, а не лише Кабмін, – В’ячеслав Кириленко

понеділок, 15 лютого 2016, 14:08
Відповідальність за ситуацію в країні несе вся влада, а не лише Кабмін, - В'ячеслав Кириленко

Відповідальність за ситуацію в країні несе вся влада, а не лише Кабмін, – В’ячеслав Кириленко

Відповідальність за роботу Кабінету Міністрів несе уся владна команда і парламентська коаліція, а не лише Прем’єр-міністр.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час виступу на Погоджувальній раді.

“Ще 1 лютого Уряд вніс звіт про виконання Програми діяльності. Хто мав таке бажання, той із ним ознайомився. Практично всі міністри були на засіданнях профільних комітетів і доповідали свою частину програми. Весь Уряд був на засіданні комітету з питань економічної політики і доповідав усе те, що цікавило депутатів, та відповідав на усі питання депутатів, якщо такі були”, – сказав Кириленко.

“Завтра ви будете слухати звіт. І ваше право, навіть обов’язок, – ухвалювати рішення, які будуть волею Парламенту. Ми підготували принципи публічної діяльності і Програму діяльності Уряду на 2016 рік, ми схвалили ці документи. Проте очевидно, що сьогодні їх немає сенсу вносити до Парламенту до вирішення питання щодо звіту і подальшого майбутнього Кабінету Міністрів. Очевидно, що відповідальність як за перемоги, так і за поразки чи ускладнення несе консолідовано влада, а не лише Кабмін”, – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

В’ячеслав Кириленко нагадав, що Уряд вніс до Парламенту низку законопроектів, які досі не ухвалені.

“28 урядових законопроектів стоять у порядку денному. Ми за це вдячні. Разом з тим просимо включити ще 2 законопроекти, які стосуються безвізового режиму. Поки що вони не включені до порядку денного. Також необхідно включити законопроект №3325 щодо ринку природного газу, який стосується макрофінансової допомоги від ЄС”, – сказав Кириленко.

Comments are closed.