Ініціатива Уряду щодо субсидій для оплати послуг ЖКГ дала позитивний результат, – Вадим Підберезняк

п’ятниця, 12 лютого 2016, 17:30
Ініціатива Уряду щодо субсидій для оплати послуг ЖКГ дала позитивний результат, - Вадим Підберезняк

Ініціатива Уряду щодо субсидій для оплати послуг ЖКГ дала позитивний результат, – Вадим Підберезняк

Ініціатива Уряду щодо субсидій громадянам для оплати послуг ЖКГ, незважаючи на деякий скептицизм, принесла позитивні результати.

На цьому наголосив під час зустрічі з мешканцями Новоодеського та Баштанського районів Миколаївської області народний депутат фракції «Народний фронт», керівник обласної партійної організації Вадим Підберезняк.

За інформацією прес-служби Миколаївської обласної парторганізації, під час зустрічей з народним депутатом, який здійснив робочу поїздку областю, багато громадян повідомляли, що вже отримали субсидії і дуже задоволені ситуацією.

Представник «Народного фронту» наголосив, що вірить у реформи, у власні сили народу і здатність суспільства подолати труднощі та організувати гідне життя.

Вадим Підберезняк також зупинився на стані доріг в Миколаївській області та, взагалі, в Україні. Він представив своє бачення законопроекту про збереження та ремонт доріг, а також врегулювання стосунків між усіма учасниками експлуатації та обслуговування доріг.

Депутат зазначив, що ніяких коштів на ремонт не вистачить, якщо дорогами будуть рухатися перевантажені автівки. За його словами, технічною нормою є навантаження до 22 тон. Все, що вище, він пропонує у своєму законопроекті обкладати прогресивним штрафом, а в разі перевищення крайньої межі – карати власників-важкоперевізників конфіскацією «вбивць доріг».

Comments are closed.