Політикани мають повчитися в школі, а не критикувати Уряд, – Георгій Логвинський

понеділок, 8 лютого 2016, 17:00
Політикани мають повчитися в школі, а не критикувати Уряд, - Георгій Логвинський

Політикани мають повчитися в школі, а не критикувати Уряд, – Георгій Логвинський

Окремі народні депутати перед критикою Кабміну і Прем’єр-міністра мали хоча б ознайомитися зі звітом Уряду та поцікавитися зробленою роботою.

Про це у коментарі журналістам сказав народний депутат фракції “Народний фронт”, заступник Голови Постійної делегації у ПАРЄ Георгій Логвинський, коментуючи заяви народного депутата Дмитра Добродомова.

“Запорука успіху будь-якої структури полягає в тому, коли співробітники хоча б читають документи. Тому я рекомендую всім народним депутатам прочитати звіт Уряду, а вже потім займатися критикою”, – сказав він.

“Мало того, що окремі народні обранці не розбираються в суті написаного, а навіть попередньо не прочитавши урядовий звіт, починають займатися нищівною критикою”, – додав Логвинський.

“Це ще раз свідчить, що прагнення якісних змін в нашій державі постійно натикаються на опір олігархів, які хочуть перерозподілу влади”, – зазначив народний депутат.

Георгій Логвинський підкреслив, що “у керма мають бути професіонали і фахівці своєї справи, а політикани та виконавці олігархічних забаганок мають іще раз піти і повчитися в школі”.

“Я б рекомендував їм зробити це бодай для того, щоб знати, що для того, аби написати контрольну роботу чи виконати домашнє завдання, треба хоча б відкрити підручник”, – резюмував Логвинський.

Comments are closed.