Арсеній Яценюк пожертвував своїм рейтингом заради країни, – Микола Мартиненко

середа, 18 листопада 2015, 12:15

mykola-martynenko-02

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і партія «Народний фронт» не ганяються за високими рейтингами, а віддають перевагу непопулярним, але потрібним для країни рішенням.

Про це заявив заступник голови фракції «Народний фронт», голова Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Микола Мартиненко в інтерв’ю «Ліга.net».

«Давайте згадаємо вересень минулого року і високий рейтинг «Народного фронту». Невже ви думаєте, що у Прем’єр-міністра і «Народного фронту» після прийняття вкрай непопулярних, але потрібних заходів буде високий рейтинг? Більше того, в самій коаліції відбувається просто хаос. Окремі фракції – як паразити, що сидять усередині організму: і залишати його не хочуть, і поїдають зсередини. Закон про ренту – яскравий тому приклад. І в цих умовах Яценюку доводиться працювати», – сказав Мартиненко.

«Він поміняв свій рейтинг на гроші на рахунку в казначействі, на договори з міжнародними фінансовими організаціями, які дозволяють країні триматися і не стати банкрутом. Яценюк поміняв рейтинг у тому числі на гроші та зброю для армії», – наголосив він.

У той же час Микола Мартиненко зазначив, що в Уряді потрібно замінити деяких неефективних міністрів.

«Всі живуть зараз очікуваннями: Ось буде рік Уряду – і буде зміна Прем’єр-міністра. Можу сказати, що Прем’єр залишиться – це перше. Друге – Уряд переформатувати потрібно. Це стосується і структури Кабміну, і оновлення кадрів», – зазначив політик.

Comments are closed.