Облгази і теплокомуненерго потрібно реформувати, – Микола Мартиненко

середа, 18 листопада 2015, 12:25

mykola-martynenko-03

Парламент має ухвалити низку законодавчих ініціатив, аби нарешті запустити реформу ринку газу, яка позбавить олігархів впливу на облгази та дозволить економити споживання газу підприємствами теплокомуненерго.

Про це заявив заступник голови фракції “Народний фронт”, голова Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Микола Мартиненко в інтерв’ю “Ліга.net”.

“Я підтримую реформу, але мені не подобається, що ми затягнули з іншими законодавчими ініціативами, через що втратили мінімум місяці три. Я говорю про закони, які повинні були бути більш оперативно підготовлені і прийняті, щоб у повному обсязі запустити ринок газу”, – сказав Мартиненко.

“Не вирішене питання з облгазами, які Уряд відібрав у Фірташа: як передавати газові мережі в управління, як стягувати плату за їх експлуатацію і так далі”, – зазначив він.

За його словами, найпроблемніше питання залишається з теплокомуненерго, оскільки вони досі працюють за принципом “більше спалиш газу – більше заробиш”.

Микола Мартиненко наголосив, що ситуація, коли “на вулиці +14, а ми використовуємо в півтора рази більше газу, ніж потрібно”, є ненормальною.

“Я б більше відповідальності за реформування теплокомуненерго перекладав на місцеві органи влади. Без їхньої активної роботи нам не обійтися”, – резюмував голова Комітету.

Comments are closed.