Якщо політики будуть розмовляти мовою ультиматумів, це може призвести до розвалу країни, – Андрій Тетерук

Середа, 4 Листопада 2015,

09:13 
Якщо політики будуть розмовляти мовою ультиматумів і ставити категоричні умови під час голосувань за важливі для держави законопроекти, то це може призвести до розвалу країни.

Про це заявив перший заступник голови фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук у понеділок в ефірі “5 каналу”.

“На сьогоднішній день ми повинні виконати ті умови, за яких ми прийшли до парламенту. Ми підписали коаліційну угоду, у нас є багато законопроектів, за які необхідно проголосувати. Не треба ставити один одному умови: це ми будемо робити, а це не будемо. Треба брати по списку і виконувати свої обіцянки перед народом”, – наголосив він.

Тетерук зазначив, що вкрай важливо проголосувати за законопроекти, які дозволять запровадити безвізовий режим між Україною на ЄС, натомість фракція “Батьківщина” висуває свої умови.

“Це використання старих корупційних схем старими політиками”, – наголосив Тетерук.

“Політика – це мистецтво компромісів. Ми готові до розмов, переговорів, але не до ультиматумів. Коли нам ставлять ультиматум: поверніть нам наші газові оборудки… Ну, вибачайте… В даному випадку треба бути державним діячем і захищати країну, а не приватні інтереси окремих осіб”, – наголосив представник “Народного фронту”.

Крім того, під час ефіру Андрій Тетерук поцікавився у представника фракції “Батьківщина”, яким чином вони будуть виконувати обіцянку щодо побудови контрактної армії, яку давали на останніх місцевих виборах. На що член “Батьківщини” відповів, що “сільські голови будуть писати листи Прем’єр-міністру щодо контрактної армії”.

У свою чергу Тетерук зауважив, що місцева влада має займатися місцевими питаннями – дорогами, дитячими садочками, благоустроєм територій тощо, – а не давати обіцянки, які неможливо виконати.

 

Comments are closed.