Парламент усунув соціальну несправедливість щодо військовослужбовців, – Сергій Пашинський

вівторок, 3 листопада 2015, 17:20

sergiy-pashynskyj-02

Ухвалення законопроекту №2972, який вилучає з тексту закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» певні обмеження, дозволить усунути соціальну несправедливість щодо українських військовослужбовців, надавши їм можливість отримувати знижки на санаторно-курортне лікування.

Про це заявив заступник голови фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський з парламентської трибуни.

Він пояснив, що ці зміни мають на меті виключення з тексту закону норми про те, що знижка вартості санаторно-курортного лікування надається військовослужбовцям та членам їхніх сімей лише за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величин доходу, який дає право на додаткову соціальну пільгу.

«Йдеться про те, що сім’ї військовослужбовців, які отримують 5 700 грн, вже не можуть користуватися цією пільгою. Законопроект передбачає усунути зазначену соціальну несправедливість», – пояснив заступник голови фракції «Народний фронт».

«Це дасть можливість найбіднішим військовослужбовцям скористатися цією пільгою. А військовослужбовці вищого командного складу, чиї щомісячні доходи перевищують 10-15 тисяч гривень, вже не зможуть користуватися цією пільгою», – наголосив Сергій Пашинський.

Верховна Рада ухвалила законопроект №2972, віддавши за нього 234 голоси.

 

Comments are closed.