Російська влада продовжує поширювати брехню про нібито свою непричетність до подій на Донбасі, – депутати «Народного фронту»

понеділок, 19 жовтня 2015, 14:35

Народні депутати фракції «Народний фронт» Лілія Гриневич і Наталія Кацер-Бучковська у складі української делегації беруть участь у 133-му з’їзді Міжпарламентського союзу, який проходить з 17-21 жовтня у Женеві.

Наталія Кацер-Бучковська зазначила, що засідання Генеральної асамблеї щорічного всесвітнього з’їзду парламентарів проходить «далеко неспокійно».

«Російська делегація представлена більш ніж 40 делегатами та десантом ЗМІ. Мусимо гідно захищати нашу країну на міжнародному дипломатичному фронті», – сказала вона.

Народний депутат повідомила, що делегати з різних країн обговорювали, зокрема, гендерну рівність та роль жінок-парламентарів у політиці.

У свою чергу представник фракції «Народний фронт», Голова Комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич зазначила, що під час засідання Генеральної асамблеї піднімались також питання біженців, зокрема жінок.

«Ми розповіли про проблеми наших внутрішньо переміщених осіб, яких на даний час зареєстровано майже півтора мільйона. З них 66% – жінки. Для представників багатьох країн це «відкриття» такої проблеми в Україні. Інформуємо про події на Донбасі, втрати України від російської агресії», – повідомила Гриневич.

Крім того, народний депутат додала, що під час обговорення цих питань представник російської делегації Валентина Матвієнко у своєму виступі «знову співала брехливі мантри про Україну і російську гуманітарну місію, у відповідь на що представники української делегації спростували цю маячню». 

«Цинічні заяви агресора про внутрішній конфлікт – тотальна брехня пропагандистської машини. Важливо в такі моменти швидко реагувати і спростовувати неправду», – заявила у свою чергу Наталія Кацер-Бучковська.

російська влада

Comments are closed.