В Харкові скоєно напад на агітаторів кандидата від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» по 175 округу

logoУчора, 22 жовтня, на агітаторів кандидата у депутати від «Народного фронту» по округу №175 Сергія Кузана було скоєно напад. Подія сталася в селі Черкаська Лозова Дергачівського району.

Як повідомили в прес-службі Харківського регіонального виборчого штабу політсили, на відеорегістраторі автомобіля працівників штабу Кузана зафіксований момент нападу.  

На кадрах запису в одному з нападників розпізнали чоловіка, дуже схожого на помічника кандидата у народні депутати, самовисуванця, який потрапив до парламенту  у 2012 році від Партії регіонів Володимира Кацуби – громадянина Каверзіна.

За словами самих хлопців-агітаторів, вони саме виносили зі свого авто поліграфічну продукцію, коли до них під’їхав чорний  Volkswagen з номерами АХ 10 02.

«З чорного авто вийшли четверо чоловіків, які почали погрожувати хлопцям, стали забирати агітпродукцію та вдарили одного з них по обличчю. Інші зірвали агітналіпку Сергія Кузана з авто та почали порпатися в особистих речах агітаторів. Після чого сіли в автомобіль та швидко поїхали з місця злочину, прихопивши із собою деякі особисті речі агітаторів», – йдеться в повідомленні.

Порушено кримінальну справу. Як повідомив сам кандидат у депутати від «Народного фронту» Сергій Кузан, він буде вимагати перекваліфікації звинувачень зі статті «Грабіж» на «Перешкоджання виборчій діяльності».

Comments are closed.