Координатор Військової ради «НАРОДНОГО ФРОНТУ»: Критика щодо призначення нового міністра оборони не є конструктивною

xaq_235Призначення міністром оборони України командувача Національною гвардією генерал-полковника Степана Полторака є більш зрозумілим, ніш попереднє призначення очільника військового відомства, – заявив координатор Військової ради партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Дмитро Тимчук.

«Нинішні спекуляції, що нібито таким чином в армії насаджується «міліцейське начальство», яке не розбирається у військових питаннях, навряд чи можна вважати конструктивними. Адже якраз на прикладі нинішньої «гібридної війни» Росії проти України ми бачимо, як розмивається межа між суто військовими та поліцейськими операціями», – сказав представник Військової ради «НАРОДНОГО ФРОНТУ».

«То ж навпаки, дуже добре, що міністром оборони буде людина, яка добре знається на специфіці діяльності таких формувань, як Внутрішні війська і Національна гвардія, а також  спроможна забезпечити взаємодію з ними Збройних Сил. Саме відсутність взаємодії між цими формуваннями і було однією з головних проблем АТО з самого її початку», – впевнений Тимчук.

«Ми бачимо, що Національна гвардія є значно менш корумпованою структурою, аніж Міноборони. Тоді як боротьба з корупцією у армії – це те одне з найголовніших завдань, з яким не впорався попередній керівник військового відомства. Якщо Полторак так само буде працювати у війську, як працював за цим напрямком у гвардії, це, безперечно, вкрай позитивно вплине на розвиток Збройних Сил та обороноздатність держави в цілому», – зауважив експерт.

Також, на його думку, зараз важко визначити ефективність нового міністра оборони. «Все ж таки Збройні Сили – значно більш масштабна і менш прозора структура, ніж НГУ, тому для вичищення цих «авгієвих стаєнь» потрібно буде докласти значно більше зусиль», – сказав Тимчук. 

Comments are closed.