«НАРОДНИЙ ФРОНТ» – це команда, яка знає, як захистити країну, – Арсен Аваков

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» – це сильна команда, яка цілком спроможна вирішити питання захисту української держави.

Про це заявив Міністр внутрішніх справ України, кандидат у народні депутати від партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Арсен Аваков у четвер, 2 жовтня, під час прес-конференції за підсумками другого засідання Військової ради «НАРОДНОГО ФРОНТУ».

«Хочете – називайте це ідеологією, хочете – доктриною, ми визначаємо «НАРОДНИЙ ФРОНТ» як об’єднання громадян, які спроможні дати відповіді на питання як військового плану – «Як захистити країну?», так і на внутрішніх фронтах – проти корупції, підриву внутрішнього спокою в країні і так далі…», – заявив глава МВС.

«Виходячи зі складу людей, які прийшли до «НАРОДНОГО ФРОНТУ», думаю, можна зробити висновок, що це люди, які можуть компетентно відповідати на виклики часу», – зазначив Міністр.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо відносин «НАРОДНОГО ФРОНТУ» з іншими політичними силами, Арсен Аваков зауважив, що в демократичній країні цілком нормальною є ситуація, коли різні політичні сили формують той єдиний фундамент, на якому ґрунтується сила країни.

«Абсолютно нічого страшного не буде, якщо в якісь моменти наша точка зору збігатиметься з точкою зору політичних сил демократичного спрямування», – підсумував Арсен Аваков. 

Comments are closed.