В Харкові порушено кримінальне провадження за підкуп виборців

У Харкові, за заявою кандидата в народні депутати України від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» по округу №169 Олександра Кірша, порушено перше кримінальне провадження за підкуп виборців кандидатом-самовисуванцем (а нині – депутатом Харківської міськради від Партії регіонів) Володимиром Скоробагачем.

Як повідомив кандидат у народні депутати від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Максим Олексієнко, Володимир Скоробагач через систему загальноосвітніх установ реалізовував програму, яку в партії розцінюють як підкуп виборців.

«Школи використовувалися як місце зберігання продуктових пайків, для поширення була задіяна система шкіл від директорів, вчителів і, що дуже сумно, залучалися школярі – неповнолітні діти для розповсюдження продуктів», – зазначив Максим Олексієнко, додавши, що зараз справа перебуває на контролі прокуратури Київського району Харкова.

У Харківському обласному виборчому штабі «НАРОДНОГО ФРОНТУ» запевнили, що й надалі оперативно реагуватимуть на подібні спроби підкупу виборців.

Так, вже готується подібна заява щодо дій ще одного вчорашнього «регіонала», а сьогоднішнього самовисуванця Володимира Кацуби.

За словами кандидата від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» по округу №175 Сергія Кузана, Кацуба поширював продуктові пакети через систему соціального захисту населення.

«Саме тому представники партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» виступали за проведення виборів за пропорційною системою з відкритими списками, передбачаючи ось такі ситуації», – прокоментував ситуацію кандидат у народні депутати від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Микола Пахнін.

Comments are closed.