Межигір’я є речовим доказом. Громадськість буде контролювати процес збереження майна комплексу, – Остап Семерак

На виконання рішень судів процедуру повернення у державну власність понад 130 га землі Межигір’я повністю завершено.
Про це сьогодні під час зустрічі з представниками громадськості повідомили у Кабінеті міністрів.

На зустрічі, у якій взяв участь Міністр Кабінету міністрів, який представляє в Уряді партію «Народний фронт», Остап Семерак, обговорювалися питання зберігання та утримання майна комплексу «Межигір’я».

«Майновий комплекс «Межигір’я» потребує значних затрат на утримання та охорону, особливо на опалення в зимовий період», – наголосили громадські активісти.

«Майно «Межигір’я»  є речовим доказом, рішення щодо подальшої його долі може бути ухвалене лише після завершення відповідного розгляду у суді», – йшлося на зустрічі.

«Процес збереження майна «Межигір’я» обов’язково повинен бути під контролем громадськості. Представники громадськості зможуть увійти в склад наглядової ради державного підприємства, на чий баланс буде передано «Межигір’я», аби мати змогу контролювати весь процес – і передачі, і зберігання», – зазначив Остап Семерак.

Учасники зустрічі дійшли згоди про необхідність передачі майна на відповідальне зберігання державному підприємству, яке буде визначене як представниками державних органів, так і громадськими активістами.

Також досягнуто домовленості про те, що процес опису майна слідчими прокуратури проходитиме за участі громадських представників, аби зробити його максимально прозорим та публічним.

Comments are closed.