Олександр Турчинов: Я не знаю жодної європейської партії яка б носила ім’я свого лідера (відео)

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов  переконаний, що для того, щоб захистити Україну, всім свідомим патріотам “необхідно об’єднатись в єдиному фронті”.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу “1+1”.

Зокрема, за його словами в команді партії “Народний фронт” об’єднались “ті люди, які витримали всі виклики і не дали зруйнувати країну”.

“Це і військові командири, які захищали нашу країну і продовжують це робити не на дивані в фейсбуці, і  справді молоді політики, народжені Майданом”, – зазначив він, додавши, що це достатньо сильна потужна команда.

Відповідаючи на питання журналіста, чому Партія “Народний фронт” іде окремим списком, не об’єднавшись із іншими патріотично-налаштованими політичними силами,  Олександр Турчинов наголосив, що декларуючи європейські цінності, необхідно їх дотримуватись.

“Я не знаю жодної європейської партії, яка б носила ім’я свого лідера. Я не знаю жодної цивілізованої країни, де б відповідальність за політичну ситуацію в країні брали  на себе персональні політичні проекти, які носять ім’я того, хто їх організовує”, – сказав він.

“Це шлях, який Україна вже проходила і я вважаю, що це неправильна тенденція і не є європейським шляхом”, – зазначив Олександр Турчинов, додавши в цьому контексті, що не може спільна політична команда носити ім’я однієї людини, “навіть дуже поважної”.

https://www.youtube.com/watch?v=Sup6UQ4w3Us

Comments are closed.