Справу щодо Бакуліна було поновлено завдяки тиску громадськості, – Антон Геращенко (відео)

Кримінальну справу щодо колишнього голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Євгена Бакуліна було поновлено завдяки тиску громадськості.

Про це під час брифінгу у п’ятницю, 19 вересня, повідомив радник Міністра внутрішніх справ України, кандидат у народні депутати від «Народного фронту» Антон Геращенко.

«Це сталося завдяки тиску громадськості», – заявив Геращенко.

За його словами, рішення поновити розслідування цієї справи було ухвалено, тому що суспільство вимагає відповіді від колишніх високопосадовців Януковича, оскільки ніхто не вірить у те, що ці люди працювали на своїх посадах за одну зарплату.

Радник міністра також повідомив, що коли справу, у якій фігурував Бакулін, було розпочато, щодо нього було застосовано запобіжний захід у вигляді застави розміром у майже 2 млрд грн – суми збитків, завданих «Нафтогазу» за термін його керування компанією.

«Однак за рішенням Апеляційного суду суму збитків було зменшено майже в 200 разів – до суми близько 10 млн грн, після чого Бакулін вийшов під підписку про невиїзд, хоча ця справа є достатньо резонансною», – додав Антон Геращенко.

Радник глави МВС також повідомив, із посиланням на дані Державної прикордонної служби, що Євген Бакулін не залишав меж України.

https://www.youtube.com/watch?v=MP3rCsABBfU

Comments are closed.