З’їзд Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» ухвалив рішення про участь у позачергових парламентських виборах

14 вересня, в “Мистецькому арсеналі” відбувся другий етап з’їзду Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

З’їзд одностайно ухвалив рішення про участь у позачергових парламентських виборах, які відбудуться 26 жовтня 2014 року.

На з’їзді також була оголошена перша десятка, до якої увійшли: Арсеній Яценюк, Тетяна Чорновол, Олександр Турчинов, Андрій Парубій, командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук, Арсен Аваков, Вікторія Сюмар, Вячеслав Кириленко, Лілія Гриневич та командир батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза.

На з’їзд нової політичної сили, яка зібрала дієвих людей, що не побоялись взяти на себе відповідальність за майбутнє України, прибуло більше 500 учасників з усієї України.

Захід розпочався зі спільної молитви військового капелана.

У вступній промові голова Центрального виборчого штабу “Народного Фронту” Олександр Турчинов зазначив, що в рядах нової політичної сили зібралась сильна команда, здатна вирішувати непрості завдання у складні часи.

Також Олександр Турчинов під час з’їзду оголосив, що своїм місцем поступається відомій журналістці і громадській активістці Тетяні Чорновол.

На з’їзді учасники затвердили порядок денний другого етапу з’їзду:

1) затвердити виборчу програму партії “Народний фронт”;

2)висунути кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах;

3) затвердити список кандидатів у багатомандатних округах.

Кандидати одноголосно погодили порядок денний.

На з’їзді також було оголошено загальний список кандидатів від партії у багатомандатних  виборчих округах та список кандидатів по мажоритарних округах.

Після цього перед делегатами з’їзду виступив лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк, який оголосив основні засади нової проєвропейської сили та напрямки, які вона відстоюватиме в українському парламенті.

У свою чергу керівник Центрального штабу партії «Народний Фронт» Олександр Турчинов запевнив, що партія «Народний Фронт» – це «команда людей справи, які в найскладніші часи української історії взяли на себе відповідальність за долю країни».

«Народний фронт – це команда сильних особистостей, бо сьогодні жоден яскравий лідер не зможе досягнути результату, якщо не спирається на сильну команду, яка спроможна діяти. Зараз – час спільної роботи та командної гри. Зараз час людей, які у справах довели спроможність бути ефективними у захисті країни», – зазначив Олександр Турчинов та додав, що у політичній силі «всі рішення приймаються одноголосно, тому що прийшов час консолідації».

Comments are closed.